Kalupes pamatskolas mazpulcēni – Miķeļdienas gadatirgū

Izglītība

Kad ienākusies raža, ir īstais brīdis braukt uz tirgu, jo ir, ko svērt un mērīt, ir, ko pārdot.

30. septembra sestdienas rīts Kalupes mazpulcēniem sākās ar lielu rosību, jo vajadzēja braukt uz ikgadējo Kalupes Miķeļdienas gadatirgu.

Mazpulcēni šogad pircējus priecēja ar izaudzēto savās saimniecībās – sīpoliem, ķiplokiem, āboliem un ābolu sulu, salasītajām purvā dzērvenītēm, vasarā salasītajām tējām, dažādiem stādiņiem (piparmētras, mārtiņrozes), istabas augiem – alveju, vistu olām, rokassprādzēm. Bija atvesti truši un suņi, kas meklēja savus jaunos saimniekus.

Bija iespēja ne tikai tirgoties, bet arī piedalīties visdažādākajās aktivitātēs- šaut ar loku, izmantot piepūšamās atrakcijās, vērot ķīmijas šovu, dziedāt, dancot, iet rotaļās, vērot koncertu, baudīt pašcepto maizi, asinsdesas ar brūkleņu ievārījumu, tēju un īstu rudens zupu. Gribas paldies pateikt visām mazpulcēnu ģimenēm par atbalstu, par līdzāsbūšanu, jo lai būtu, ko svērt un mērīt, liels darbs un pacietība jāiegulda.

132. Kalupes mazpulka vadītāja Inese Sauša

Dubnā norisinājās novada jauniešu intelektuālā spēle