Jevģēnijs Ostapko Tallinā izcīna sudrabu

AKTUĀLI

Aprīļa sākumā Tallinā notika vienas no lielākajām pasaules jauniešu sacensībām brīvajā cīņā – TALLIN OPEN-2018. Veiksmīgi tajās nostartēja Daugavpils novada sporta skolas trenera Andreja Andrijanova audzēknis, naujenietis Jevģēnijs Ostapko.

Kā jau minēju sacensības bija ļoti liela mēroga, dažādās vecuma grupās un svara kategorijās startēja vairāk nekā 300 cīkstoņu no 20 valstīm, tālākā no kurām bija ASV, piedalījās sportisti arī no Igaunijai tālām Eiropas valstīm, kā Francija, Spānija, Grieķija. Sacensības notika 2 dienas un, lai raiti ritētu tās notika uz 14 paklājiem. Salīdzinājumam Latvijas čempionātā kadetiem bija 2 paklāji.

Jevģēnijs, startēja svara kategorijā līdz 79kg 1998.-2000.gadā dzimušo grupā. Lai nokļūtu līdz finālam mūsu sportists pārspēja somu un baltkrievu sportistus. Finālā Jevģēnijam pretī stājās Lietuvas sportists, un kā stāstīja treneris, Jevģēnijam bija reālas iespējas uzvarēt, tomēr sīvā cīņā ar rezultātu 6:3 uzvarēja lietuvietis, mūsējam otrā vieta.

Tagad J.Ostapko gatavosies Latvijas junioru čempionātam un veiksmīgi nostartējot tajā ir iespēja tikt iekļautam Latvijas izlases komandā startam Eiropas junioru čempionātā, kurš jūnijā notiks Itālijā.

Informāciju sagatavoja: Jānis Skrinda

Sventē noritēja Latvijas svarbumbu celšanas čempionāts