Jaunu bibliotēkas lietotāju reģistrācija tiešsaistē

AKTUĀLI

Aicinām ikvienu izmantot iespēju un kļūt par attālinātu Daugavpils novada bibliotēku kopkataloga lietotāju. Šis pakalpojums paver iedzīvotājiem plašas iespējas bez maksas lasīt e‑grāmatas platformā 3td e-grāmatu bibliotēka, kā arī iegūt iespēju izmantot datubāzi Letonika.lv. Jauno pakalpojumu ievieš un nodrošina Naujenes tautas bibliotēka.

Katram, kurš vēlas izmantot jauno attālinātas reģistrēšanās pakalpojumu, jāaizpilda tiešsaistes anketa.

Kad anketa tiks nosūtīta, bibliotekārs veiks jaunā lietotāja reģistrāciju un uz anketā norādīto e-pastu aizsūtīs autorizācijas datus (lietotājvārdu un paroli).

Kļūstot par attālināto lietotāju, varēs izmantot visus piedāvātos pakalpojumus jebkurā no Daugavpils novada pagastu bibliotēkām arī tad, kad tās būs pieejamas klātienē.

Tie, kas jau ir reģistrēti kā bibliotēkas lietotāji, taču vēlas iegūt attālinātās piekļuves datus platformai 3td e-grāmatu bibliotēka un/vai datubāzei Letonika.lv , aicināti sazināties ar bibliotēku, rakstot uz e-pastu biblioteka@naujene.lv  vai piezvanot 654 50246

Sīkāk par piedāvātajiem resursiem:

- Bezmaksas e-grāmatu platforma 3td e-grāmatu bibliotēka šobrīd satur vairāk nekā 300 grāmatas latviešu valodā. Starp tām ir gan latviešu autoru darbi, gan tulkotā literatūra no vadošajām Latvijas izdevniecībām, turklāt katru nedēļu bibliotēku papildina trīs līdz deviņi jauni izdevumi. Informatīvas kampaņas #Ēkultūra ietvaros ir palielināta izsniedzamo grāmatu skaits vienam lasītajam līdz 18 grāmatām mēnesī.

- Letonika.lv  piedāvā tulkojošās un skaidrojošās vārdnīcas, enciklopēdijas, kā arī dažādu mācību priekšmetu digitālo saturu. Sadaļā “Lasītava” pieejami latviešu daiļliteratūras pilnteksti 5.–12. klašu skolēniem, Latvijas Kultūras kanona grāmatas u.c. latviešu oriģinālliteratūra.

Informāciju sagatavoja:
Marina Baranovska
Daugavpils novada bibliotēku metodiskā centra vadītāja
Tālr. 65431949; mob.tālr. 26548693
marina.baranovska@dnkp.lv

Sāk darboties VID atbalsta tālrunis COVID-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem