Jauniešu sadraudzības vakars Maļinovā

AKTUĀLI

8. marta vakarā Maļinovas jauniešu pulcēšanās vietu un sieta namu pieskandināja daudzas jauniešu balsis, jo notika  jauniešu tematiskais sadraudzības vakars “Jaunieši MaļinoVKā.”Mēs ļoti priecājāmies pie sevis uzņemt ciemiņus no Salienas,  Vecsalienas, Sventes, Kalkūnes, Līksnas, Kalupes, Dubnas pagasta, kā arī Oļesju Ņikitinu un Milānu Loču.

Mēs visi pavadām ļoti daudz laika internetā, tieši tāpēc  mūsu atpūtas vakara tēma bija sociālie tīkli, respektīvi, viens soctīkls “VK”, kurš tieši  jauniešu vidū ļoti populārs.

Pasākumu baudāmu, skatāmu, muzikālu, izzinošu,  humoristisku, radošu, aktuālu padarīja jauniešu sagatavotie priekšnesumi un uzstāšanās, kā arī atraktīvie vakara vadītāji – soctīkla VK galvenie tēli – Žduns jeb Gaidulis un Žduročka jeb  Gaidulīte (latviskojām paši).

Vakara gaitā mums visiem bija fantastiska iespēja ievērtēt ekskluzīvus un iepriekš nekur neredzētus Līksnas un Sventes jauniešu memus  par sevi un savu ikdienu, par jauniešiem aktuālām tēmām. Vecsalienas pagasta jaunieši visiem parādīja saistošu video par to, kas  tad īsti viņiem nepatīk soctīkla “VK” lietošanā. Savukārt, Dubnas pagasta jaunietes sirsnīgajā video sižetā visus iepazīstināja ar visjaunākajām Dubnas pagasta ziņām. Ar burvīgu muzikālu priekšnesumu mūs iepriecināja Kalupes pagasta jaunieši. Kā arī mums bija lieliska iespēja uzzināt interesantus faktus par saitu viktorīnā  no Kalkūnes pagasta jauniešiem.

Jaunieši sociālajos tīklos aktīvi pievieno storijus, un ar savu stāstu par to, kā jaunieši svin  8.marta svētkus savā pagastā, mūs  iepazīstināja brīnišķīgās Salienas pagasta jaunietes. Tāpat, jaunieši aktīvi izliek translācijas un mēs visi varējām vērot asprātīgo tiešraidi no Dubnas pagasta jauniešiem par to,  kā viņi gatavojās braukt pie mums uz pasākumu.
Vakara gaitā jauniešiem tika piedāvāta iespēja spēlēt spēles un  piedalīties konkursos,  atcerēties dažus Daugavpils novada jaunatnes  skaistākos mirkļus aplūkojot fotogrāfijas. Brīnišķīgu un īpaši skaistu svētku atmosfēru  bija izdevies radīt  Maļinovas pagasta jaunietēm Diānai Pilipecai, Valērijai Ciršai, Aleksandrai Vereščaginai un Annai Puškarjovai izpildot romantiskas dziesmas ģitāru pavadībā. Un, protams, kur tad bez ziediem  8.marta svētkos.

Mēs izsakām vislielāko pateicību visiem dalībniekiem, kas bija ieradušies uz mūsu pasākumu. Vislielākā pateicība Maļinovas pagasta brīvprātīgajiem jauniešiem, jo viņi paveica lielu brīvprātīgo darbu un ļoti palīdzēja pasākuma tapšanā. Paldies Oļesjai un Milānai par dāvanām un Maļinovas pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavojusi:
Maļinovas pagasta jaunatnes lietu speciāliste
Dagnija Romanovska-Aleksejeva

Zemes stunda 2019