Jaunieši tiksies ar politikas veidotājiem pie kafijas tases

AKTUĀLI

15.septembrī plkst. 14:00 Daugavpils novada kultūras centrā jaunieši tiksies ar jaunatnes politikas veidotājiem, lai spriestu par to, kādā virzienā būtu jāattīsta jaunatnes politiku Daugavpils novadā nākamajos 7 gados. Jau iepriekš notika četras tikšanās pagastos, kur jaunieši izteica savas idejas, domas, veidoja darbības plānu. Šie pasākumi norisinās ar mērķi, lai izstrādātu kvalitatīvu Daugavpils novada jaunatnes politikas stratēģiju 2018.-2024.gadam. Uz “kafiju ar politiķiem” tiek aicināti jaunieši, jaunatnes darbinieki, skolu administrācijas pārstāvji, domes deputāti, nodaļu un pārvalžu, pārstāvji, karjeras konsultanti, pagastu pārvaldnieki, iestāžu vadītāji, uzņēmēji un visi, kam nav vienaldzīgs jauniešu un Daugavpils novada liktenis.

Iepriekšēja reģistrācija līdz 14.septembrim plkst. 16:00 : https://goo.gl/forms/KoGOeS7DjViZPKlC3

PROGRAMMA Projekts īstenots “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.

Apsveikums 1. septembrī