Jaunieši! Piesakieties nometnei “Solis biznesā” un attīstiet  uzņēmējdarbības spējas!

Jaunatnei

Ja esi vecumā no 16 līdz 25 gadiem, dzīvo Latgalē, esi uzņēmīgs un darbīgs, domā par savas biznesa idejas attīstību, tad aicinām Tevi pieteikties 5 dienu diennakts nometnē uzņēmējdarbības spēju attīstīšanai, kas notiks no 21.08.2023 līdz 25.08.2023.
Tevi sagaida:
-              Biznesa ideju veidošanas un attīstīšanas darbnīcas  par biznesa ideju radīšanu, biznesa un sociālo tīklu menedžmentu, komunikācijas un tēla veidošanas prasmju attīstīšanu;
-              Iedvesmojoši uzņēmēju stāsti;
-              Tikšanās ar Latgales uzņēmējiem;
-              Saliedējošas un piedzīvojumiem pilnas aktivitātes;

-              Kopā būšana un darbošanās ar jauniešiem no Norvēģijas.

Mēs nodrošinām :

- aizraujošu programmu ar zinošiem un jaukiem vadītajiem, treneriem/lektoriem;

- nakšņošanu 2 līdz 4 vietīgās istabiņās;

- ēdināšanu 5 reizes dienā. Pirmajā un pēdējā dienā – 4 ēdienreizes dienā;

Darba valoda- latviešu un angļu valodas.

Nekavējies ar pieteikšanos, jo pamatsastāvā tiks apstiprināti tikai 12 dalībnieki no Latgales reģiona. Dalības apstiprināšanai ņemsim vērā tavu motivāciju. Apstiprinājumu par dalību saņemsi savā e-pastā 07.08.2023. Iespējams, ka tu tiksi rezerves sastāvā un iespēja piedalīties nometnē būs tikai tad, ja kāds dalībnieks no pamatsastāva pamatojošu iemeslu dēļ nevarēs piedalīties nometnē.
Piesakies https://ej.uz/registracija_SolisBiznesa

Dalība nometnē ir bez maksas, izdevumi tiek segti no Latgales plānošanas reģiona projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumu Latgales plānošanas reģionā”( Nr. LV-LOCALDEV-0001).

Svarīgi!
Ja esi nepilngadīgs, tad pirmajā dienā 21.08.2022 uz nometni OBLIGĀTI jāierodas kopā ar savu likumisko pārstāvi (vecāku) uz organizatorisko sapulci nometnes dokumentācijas noformēšanai, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu. Ja esi pilngadīgs, tad dokumentus varēsi parakstīt pats.
Nometne notiek Latgales reģionā - norises vieta tiks precizēta.
Sīkāka informācija:  Mudīte Kiseļova – tel. 26467137.

Nometne tiek organizēta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” Nr. LV-LOCALDEV-0001 ietvaros. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai #EEANorwayGrantsLatvia

Vairāk informācijas par projektu: lpr.gov.lv/lv/regionalie_projekti/uap-latgale/#.YvTShuxBy8U
www.facebook.com/UAPLatgale

Atpūtas vakars Maļinovā