Jaunatnes salidojums “Lepns būt Latvijā!”

AKTUĀLI

Latvijai tik īpašaja gadā, kad kopīgi svinam mūsu valsts 100-gadi, Daugavpils novada jaunieši 4.-5.augustā aizvadīs jau 9. Daugavpils novada jaunatnes salidojumu ar saukli – “Lepns būt Latvijā!”.

Salidojuma mērķis ir veicināt saliedētību, patriotisko audzināšanu, aktīvu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu jauniešu vidū. Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja startēt neformālos sporta veidos, pierādīt savas radošās spējas un prasmi uzstāties vakara priekšnesumu konkursā, kura tēma šogad ir – Latviešu pasakas mūsdienu intepretācijā-, kā arī satikties ar Latvijā ievērojamu personību.

Salidojuma ietvaros Daugavpils novada jaunatne rīko labdarības akciju “Lepns piedzimt Latvijā!”, kuras ietvaros aicina gan salidojuma dalībniekus, gan visus interesentus ziedot pirmās nepieciešamības preces Daugavpils reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļai. Īpaši gaidām autiņbiksītes, vienreizējos paladziņus, cepurītes, knupīšus, pudelītes, mitrās salvetes, sedziņas. Akcija norisināsies līdz 3.augustam un visi, kas vēlas ziedot var nākt uz DNKC “Vārpa” 2.stāvu.

Ja vēlies būt dalībnieku vidū, tad vērsies pie jaunatnes lietu atbildīgā savā pagastā. Sadāļa “Kontakti” arī varēsi atrast viņa tālruņa numuru un kontaktus. Pieteikumus gaidīsim līdz 30.jūlijam.

Pasākums šogad solās būt īpaši vērienīgs arī pateicoties mūsu atbalstītājiem un sponsoriem, kas ne tikai palīdzēja mums veidot salidojuma balvu fondu, bet sagādās arī garšīgas maltītes. Tie ir: Daugavpils novada dome, SIA “Gaļas nams-Ādaži”, Dr.Oetker Latvia, SIA “Cannelle Bakery”, SIA “Goodman Group”, Muesli Graci, WOW Kebab, AXE, Rexona, Merrild, Silver Screen Daugavpils, LazerTag Vizbuli, Ericraft, InternetAptieka.lv, ProWristbands, SIA “Elitera”, Daugavpils piedzīvojumu parks “Tarzāns”, Orange Bowling.

Tiekamies Daugavpils novada jaunatnes salidojumā 2018 “Lepns būt Latvijā!” jau pavisam drīz!

Daugavpils novada domes
Izglītības pārvaldes
Jaunatnes projektu koordinatore
Milāna Loča

Domes sēde