Jaunatnes intelektuālo spēļu sezona ir atklāta

AKTUĀLI

24. martā Daugavpils novada Kultūras centrā "Vārpa" tika izspēlēta pirmā 2018. gada Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle. Kopumā spēlē piedalījās 15 pagastu komandas no Ambeļiem, Biķerniekiem, Kalkūnes, Tabores, Skrudalienas, Laucesas, Višķiem, Salienas, Medumiem, Naujenes, Maļinovas, Līksnas, Kalupes, Vaboles un Sventes.

Intelektuālā spēle notika 4 tūrēs. Spēle tika veltīta Lieldienām. Vienā no tūrēm tika uzdoti jautājumi par Latvijas vēsturi un notikumiem. Ir jāatzīmē, ka uz šiem jautājumiem jaunieši atbildēja gandrīz uz “10”.

Pēc visu punktu saskaitīšanas, par pirmās 2018. gada spēles uzvarētājiem kļuva Biķernieku  pagasta komanda, II vietā ierindojās Salienas pagasta komanda, bet III vietā Laucesas komanda.  Tradicionāli uzvarētājiem tika pasniegts kauss, kā arī pirmo trīs vietu ieguvēji ieguva dāvanas, kas palīdzēs jauniešiem organizēt savos pagastos dažādas neformālās spēles. Paldies visiem dalībniekiem par aktīvu dalību! Tiekamies 28. aprīlī Biķerniekos, lai izspēlētu otro sezonas spēli!

Olesja Ņikitina
Daugavpils novada domes jaunatnes lietu speciāliste

 

 

Līdz 16. aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem