Jaunatne aicina uz diskusiju

AKTUĀLI

Daugavpils novada jaunatne turpina projekta “DNJ StartUp” īstenošanu, kura mērķis ir veicināt jauniešu uzņēmējdarbības un nodarbinātības līmeņa celšanu, izstrādājot rīcības plānu jauniešu līdzdalības veicināšanai.

26.septembrī plskst.14:00 Daugavpils novada domē notiks pirmā darba grupas tikšanās, kurā piedalīsies jaunieši, biznesa inkubatora pārstāvji, valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvji, uzņēmēji, uzņēmējdarbības konsultanti un citi interesenti. Tikšanās ietvaros tiks apspriesti vairāki svarīgi jautājumi, kas skar jauniešu nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanas problēmas Daugavpils novadā un Latgalē. Kopumā tiek plānotas 3 šāda veida tikšanās, kuru ietvaros tiks izstrādāts rīcības plāns jauniešu nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanai.

Ikvienam ir iespēja arī piedalīties aptaujā un paust savu viedokli par jauniešu vasaras nodarbinātības programmas īstenošanu Daugavpils novadā, atbalsta saņemšanas iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai. Aptauju ir iespējams aizpildīt šeit - http://bit.do/e5Vir.

Projekta “DNJ StartUp” īstenošana norisināsies līdz 2020.gada augustam. Jau nākamā gada pavasarī gaidāmas 2 dienu jauniešu apmācības par uzņēmējdarbību, līderību un izaugsmi.  Bet jau maijā norisināsies projektu nakts, kuras ietvaros jaunieši izstrādās savas uzņēmējdarbības idejas, konsultēsies ar ekspertiem un sagatavos pieteikumus dalībai Daugavpils novada domes Grantu konkursā 2020.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Milāna Loča, Jaunatnes projektu koordinatore

“Berķeneles Kamolītis” aicina atklāt Līzes Pliekšānes pūralādes intrigu