Ir zināmi foto konkursa “Grāmatas dzīves zelta mirkļi” uzvarētāji

AKTUĀLI

6. jūnijā noslēdzās Naujenes pagasta tautas bibliotēkas foto konkurss "Grāmatas dzīves zelta mirkļi". Noslēguma pasākuma laikā tika nosaukti un apbalvoti konkursa uzvarētāji. Apsveicam I vietas ieguvēju Adrianu Aizbalti, II vietas ieguvēju Meldru Kokinu, III vietas ieguvēju Annu Šostaku. Uzvarētāji saņēma veikala "ALBA" dāvanu kartes 15, 10, 5 EUR vērtībā. Arī tika apbalvots labākais piecinieks: Milana Filatova, Estere Svoka, Polina Promislova, Darja Bogdanova, Solvita Bizņa un veicināšanas balvas un diplomus saņēma Anželika Siņķeviča, Darija Majorova, Anastasija Kuzņecova, Darja Narisova, Ivans Markovs, Santa Bule. Apsveicam visus konkursa dalībniekus, novēlam, būt tikpat aktīviem un radošiem, noķert un izjust savas dzīves skaistākos un spilgtākos laimes un prieka mirkļus! Iepazīties ar visu foto konkursa iesūtīto fotogrāfiju kolekciju var virtuālajā izdevumā  "Fotogrāfiju kolekcija "Grāmatas dzīves zelta mirkļi"", kas  ir publicēts Naujenes tautas bibliotēkas emuārā - https://issuu.com/naujenestautasbiblioteka/docs/virt.izdevums.gramatas . Vairāk informācijas par konkursa noslēguma pasākuma norisi skat. bibliotēkas emuārā https://naujenestautasbibliotka.blogspot.com/2019/06/ir-zinami-foto-konkursa-gramatas-dzives.html. Informāciju sagatavojusi: Diāna Čiževska, Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja

Naujenes pagasta seniori apmeklēja Rundāles pili