Informācija par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās sākot no 12. maija

AKTUĀLI

No 14.05.2020. Daugavpils novada sporta skola pakāpeniski atsāk organizētus treniņus.

Informācija skolas audzēkņiem un vecākiem par nosacījumiem, kas jāievēro apmeklējot sporta nodarbības:

  • fizisko aktivitāšu laikā, kā arī pirms un pēc tām tiek ievērota savstarpēja vismaz divu metru distance
  • izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt sporta norises vietu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi

Pilnībā ar rekomendācijām “Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija”, kuras sagatavojusi Izglītības un zinātnes ministrija, saskaņojot ar Veselības ministriju var iepazīties ŠEIT.

Piedalies "Teātru čempionātā" tiešraidē jau šovakar!