Iespēja pieteikties bezmaksas darbnīcām par atjaunojamo enerģiju

AKTUĀLI

Starptautiskā LEADER projekta “OFF GRID: Atjaunojamā enerģija DARI PATS” ietvaros, ir iespēja pieteikties darbnīcām tuvāk savai dzīvesvietai. Darbnīcas norisināsies 2019.gada vasarā un ir bez maksas. Darbnīcas par Saules kolektoriem vadīs Fizikālās enerģētikas institūta eksperts Dr.sc.ing. Andrejs Snegirjovs. Par saules paneļiem darbnīcas vadīs Tallinas Tehnoloģiju universitātes eksperts PhD Indreks Roasto. Darbnīcas par pedāļenerģiju vadīs Ērmriteņu eksperts Gatis Kreicbergs un Ilgtspējības pētnieks un aktīvists Elgars Felcis. Izvēlies sev ērtāko darbnīcu norises vietu un reģistrējies darbnīcai, aizpildot pieteikšanās anketu: ŠEIT LATGALE Putāni, Ambeļu pagasts, Daugavpils novads Saules paneļi: 24.-25.jūlijā Saules kolektori: 26.jūlijā Pedāļenerģija: 27.-28.septembrī

Vairāk informācijas par projekta norisi un Kurzemē un Vidzemē notiekošajām darbnīcām var iegūt mājas lapās: http://www.abulas.lv, http://lrpartneriba.lv/ un http://daugavpils.partneribas.lv/ Projekts tiek īstenots  no 2018.-2020.gadam un  tiek finansēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” aktivitātes “Starpvalstu sadarbība” ietvaros.  Projekta numurs un pilns nosaukums: Nr.18-00-A019.333-000010 “OFF-GRID: Renewable Energy DIY for rural development”.

Programma (SAULES KOLEKTORS)  Programma (SAULES PANELIS) 

Daugavpils novadā veiksmīgi turpinās skolēnu vasaras nodarbinātības programma