Halloween party Biķerniekos

Biķernieku pagasts

28.oktobrī Biķernieku Kultūras namā aktīvi aizvadīts Naujenes un Biķernieku pagastu jauniešu saliedēšanās pasākums “Halloween party”!

Visā pasaulē oktobra beigās svin “spoku dienu”, kura tiek dēvēta par Helovīnu. Naujenes un Biķernieku pagasta jaunieši izradīja vēlmi un interesi organizēt, un nosvinēt šausmu vakaru kopā.

Jaunieši ieradās uz pasākumu ar izveidotu koptēlu, maskām un fantāzijas tērpiem - raganas, Drakula, mūmijas un citiem mistiskiem tēliem. Pasākuma laikā jauniešiem bija jāpiedalās sarūpētajās aktivitātēs, kā arī pašiem ,jauniešiem, bija jāsagatavo kāda aktivitāte, ko novadīt pārējiem spocīgajiem draugiem. Ar saliedēšanās aktivitāšu palīdzību jaunieši iepazinās savā starpā, veidoja komunikāciju un nostiprināja to jauniešu vidū. “Halloween party” pasākuma turpinājumā jauniešus sagaidīja garšīgs cienasts, piemiņas balvas par nominācijām un ilgi gaidītā diskotēka.

Nomināciju balvu ieguvēji:

Visoriģinālākais Helovīna tērps - Karolina Ignatjeva

Visizpalīdzīgākās jaunietes - Alīna Gerasimova un Aleksandra Vasiļjeva

Helovīna zvaigznes titulu ieguva Darja Trofimova

Liels prieks, ka jaunieši pulcējās tik kuplā skaitā un atnāca kopā ar brāļiem un masām, lai pavadītu piektdienas vakaru aktīvi Helovīna noskaņā.

Gribam izteikt lielu pateicību Naujenes un Biķernieku pagasta jauniešiem par piedalīšanos un mēģinājumu organizēt savu pirmo “Halloween party”.

Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu speciāliste Olga Pankova

Novembrī poligonā “Meža Mackeviči” notiks militārās mācības