Esi drošs Ilūkstē!

AKTUĀLI

1.jūnijā Ilūkstes stadionā notika Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Esi drošs”. Pasākuma ietvaros notika koncerts, kurā uzstājās Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra deju kolektīvs “Resgaļi”, ansamblis “Varavīksne”, mūsdienu deju grupa, dizaina un šūšanas pulciņu dalībnieces ar tērpu skati “Mežģīnes no Sēļu istabas pūra lādes” un Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas popgrupa MIX.

Pēc koncerta notika Latvijas Sarkanā Krusta Augšdaugavas komitejas sākumskolas skolēnu konkursa “Dakterīša soma” apbalvošana, kurā tika pasniegtas balvas Augšdaugavas sākumskolu klasēm un individuālajiem dalībniekiem.

Pasākuma ietvaros, bērni un vecāki varēja noskriet Eiropas jūdzi. Eiropas jūdze ir jauna iniciatīva, kura norisinās no 1.jūnija līdz 5.jūnijam vairākās Eiropas un pasaules valstīs. Iedzīvotājiem tiek piedāvāts veikt vismaz 1 jūdzi – 1 kilometru un 609 metrus, jo tieši šāda īsa un pieejama distance mudina cilvēkus pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Ilūkstes stadionā šo distanci, skrienot, staigājot, braucot, veica 71 dalībnieks.

Ar krāšņu un lielu ziepju burbuļu šovu uzstājās aģentūra “Chucha-Chacha”. Pēc priekšnesuma bērni varēja izmēģināt pūst lielos burbuļus pašu spēkiem. Varoņi no filmas “Alise brīnumzemē” piedāvāja iziet šķēršļu trasi un piedalīties jautrās aktivitātēs. Visa pasākuma laikā bērniem bija pieejamas piepūšamās atrakcijas un dažādi gardumi. Pēc kārtīgas sportošanas un piedalīšanās visās aktivitātēs, bērni varēja noskatīties animācijas filmu “Dusmīgie putni”.

Sveicam bērnus un viņu vecākus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā! Lai prieks, saticība un patiesa mīlestība ir katrā ģimenē!

Informāciju sagatavoja Ilūkstes pilsētas administrācijas

Sporta organizatore Inese Kaļiņina

Teksts, foto: Māra Multiņa

Medumu bērniem vasara sākās ar ekskursiju!