Ēnu dienas pieteikšanās trešā kārta (31.01 – 03.02)

AKTUĀLI

Karjeras izglītības akcija „Ēnu diena” šogad notiks 12. februārī. Ēnu diena Latvijas skolu jauniešiem dod iespēju pavadīt vairākas stundas kopā ar interesējošas profesijas pārstāvi un praksē iepazīt savas nākotnes nodarbes visdažādākos aspektus. Darbiniekiem Ēnu diena ir lieliska iespēja iedvesmot savus nākamos kolēģus mērķtiecīgai karjerai, kā arī iespēja paskatīties uz savu profesiju un tās ikdienu no malas. Pieteikties iespējams līdz 7. februārim mājas lapā www.enudiena.lv (sīkāka informācija par pieteikšanos pieejama šeit). Novada jaunieši, esiet aktīvi, piesakieties un sekojiet līdz informācijai akcijas mājas lapā!

Ēnu dienas akcijā kā „ēnu devējs” var piedalīties jebkurš uzņēmums, organizācija vai institūcija, bet par darbinieka „ēnu” var kļūt ikviens 1. – 12. klašu skolēns.

Ja savu nākotni vēlies saistīt ar tiesību zinātnēm – ēno domes juristus, ja interesē komunikācijas un sabiedriskās attiecības – sabiedrisko attiecību speciālistus. Ja interesē kultūra, sociālais darbs, sports, IT zinātnes, būvvalde, jaunatnes lietas, izglītība, ES projektu rakstīšana, uzņēmējdarbība un citas jomas – piesakies Ēnu dienai Daugavpils novada domē un iepazīsti sev interesējošās profesijas ikdienas specifiku!

Trešā pieteikšanās kārta ir no 31. janvāra līdz 3. februārim.  Ēnu devējam pieteikumu apstiprināšana jāveic no 4. līdz 6. februārim.
Nejaušais Ēnotājs – 7. februārī. Kļūstot par Nejaušo Ēnotāju, Tev tiek dota iespēja izvēlēties vienu no piedāvātajām brīvajām Ēnu devēju vakancēm. Tu automātiski kļūsi par šī Ēnu devēja Ēnotāju.

Nenokavē savu iespēju „ēnot”, piesakies līdz 3. februārim. Ēnotājiem pieteikties iespējams vēl 16 atlikušajām vakancēm!

Uz tikšanos 12. februārī – Ēnu dienā 2020!

 

Tikšanās ar žurnālistiem