“Dienas bez rindām” Daugavpils novadā

AKTUĀLI

Integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas „Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros no šā gada 30. septembra līdz 4. oktobrim notika ikgadējā akcija „Dienas bez rindām”, kurā piedalījās 16 Daugavpils novada pagastu bibliotēkas ar mērķi iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē.

Nedēļas laikā 57 Daugavpils novada iedzīvotāji devās uz sev tuvāko bibliotēku, lai izmantotu kādu no e-pakalpojumiem vai uzzinātu vairāk par elektroniski pieejamiem pašvaldību iestāžu pakalpojumiem.

Ikviens tiek aicināts nestāvēt rindā, bet doties uz bibliotēku, atrisināt dažādas dzīves situācijas elektroniski, izmantot e-vides sniegtās iespējas un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultāciju.

Tūrisma piedāvājums skolēniem Daugavpils novadā