Daugavpils novada “Gada balva sportā 2019”

Pašvaldība

17. janvārī tiks pasniegtas Gada balvas sportā par īpašiem sasniegumiem sporta jomā, par nozīmīgu ieguldījumu sporta darbībā Daugavpils novadā.

Apbalvojumu Gada balva sportā piešķir nominācijās par īpašiem sasniegumiem novada, Latgales, Latvijas, Eiropas un pasaules čempionātos, Olimpiskajās spēlēs, kā arī cita augsta līmeņa sacensībās vai par nozīmīgu ieguldījumu sporta darbā.

Apbalvojuma Gada balva sportā pretendenti ir Daugavpils novada sportisti, komandas, viņu treneri, pagastu pārvaldes sporta organizācijas un citas ar sporta darbību saistītas personas, kas sasniegušas ievērojamus rezultātus individuālajos vai komandu sporta veidos, dod vai ir devuši būtisku ieguldījumu veselīga dzīvesveida un sportisku aktivitāšu popularizēšanai Daugavpils novadā.

Gada balva sportā tiks pasniegta 12 nominācijās: Novada Gada skola sportā; Novada labākā pagasta pārvalde sportā; Novada Gada sportists; Novada Gada sportiste; Novada Gada treneris/re; Novada Gada sporta spēļu komanda; Novada Gada uzlecošā zvaigzne (dalībnieku vecums 14-17 gadi ); Novada Gada sportists neolimpiskajos sporta veidos; Novada Gada sportiste neolimpiskajos sporta veidos; Novada Gada treneris/re neolimpiskajos sporta veidos; Novada Gada sportists veterāns/veterāne; Gada ieguldījums sportā.

Apbalvošanas pasākums notiks 17. janvārī, pl. 18.00 Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa”.

Pasākums "Veco Jauno gadu sagaidot"