Ciemos aicina Salaveča ciemats SniegaVilla

AKTUĀLI

Ziemassvētki un Jaunais gads jau pavisam tuvu. Ir  īstais laiks plānot, kā šo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, ko uzdāvināt saviem tuviniekiem.  Šogad 13.decembrī Latgalē pirmo reizi savu darbību uzsāks Salaveča ciemats SniegaVilla –  vieta, kas ir pārpildīta ar dažādiem brīnumiem un pārsteigumiem. Tā kā pasaku ciems atrodas Daugavpils tuvumā, jums nav jāmēro tāls ceļš.  SniegaVilla atrodas pasakainā priežu mežā, atpūtas kompleksā “Virogna”, Vīragnas ezera krastā, vien 30 minūšu braucienā no Daugavpils. Tieši šeit norisināsies Ziemassvētku pasakas maģiskie piedzīvojumi.

SniegaVilla piedāvā dažādas programmas skolām un ģimenēm. Bērni varēs piedalīties dažādos aizraujošos pasākumos, piemēram, programmā “Portāls 2020”, kas veltīta kosmosa tematikai. Īpašas programmas sarūpētas arī mazuļiem.

Sīkāku informāciju var saņemt pa tālruni +371 27082308.

Izstrādās kopīgu tūrisma mārketingu Latgales reģionā