“Bibliotēku nedēļas 2023” aktivitātes Naujenes bibliotēkā

AKTUĀLI

20. aprīlī pasākumu nedēļas ietvaros, Naujenes bibliotēkā notika bibliotekārā stunda - ekskursija "Bibliotēkā dzīvo grāmatas", kuru apmeklēja Lāču pamatskolas pirmsskolas grupas "Lāčuks" audzēkņi. Bērnu nodaļas bibliotekāre Ilvija Gžibovska kopā ar kolēģiem organizēja bērniem interesantu un izglītojošu ekskursiju pa bibliotēkas jaunām telpām un plašo grāmatu pasauli.

Daudziem bērniem tā bija pirmā iepazīšanās ne tikai ar jaunatklāto Naujenes bibliotēku, bet vispār ar bibliotēkas būtību, darbību un iespējām. Pastaigājās pa dažādām bibliotēkas telpām un uzzināja, kādas grāmatas ir pieejamas un kā tās ir izkārtotas plauktos Abonementa un Lasītavas nodaļā. Izmēģināja dažādas spēles un rotaļas Bērnu spēļu zonā.

Radošo nodarbību telpā redzēja teātra lelles un dažādu darbnīcu piedāvājumus. Iedvesmas zālē bērni noskatījās prezentāciju, veica uzdevumus, minēja mīklas. Kā arī aktīvi piedalījās spēlē un palīdzēja aizmukušiem pasaku varoņiem atgriezties savās grāmatās. Ekskursijas beigās bērni tika palutināti ar saldumiem par rosīgu iesaistīšanos nodarbībās.

Bērni bija sajūsmināti par skaistām jaunām telpām, bagātiem bibliotēkas krājumiem un aktivitāšu iespējām. Kā arī izteica vēlmi noteikti atnākt ciemos, gan ģimenes lokā gan ar saviem draugiem.

Visi tiek laipni lūgti apmeklēt jauno Naujenes bibliotēkas ēku Daugavas ielā 34, Kraujā.

Pasākumi novadā 21.-27. aprīlī