Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums Skrudalienas pagasta bibliotēkā

AKTUĀLI

Jau kopš 1925. gada 1. jūnijs tiek atzīmēts kā Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Tie ir svētki bērniem, kas turklāt vēl ir mācību gada beigas un vasaras brīvdienu sākums. Atzīmējot šos svētkus, 1. jūnijā daudzviet Latvijā notika dažādi izklaidējoši pasākumi. Mūsu bibliotēkā arī notika “Bērnu svētki”.

No sākuma bērni, sadaloties komandās “Ērgļi” un “Brīvdienas”, spēlēja spēli “Atrodi paslēpto mantu”. Atminot mīklu, bērni meklēja pagalmā paslēpto mantu. Pēdējā mīkla bija saistīta ar grāmatu plauktiem, bija jāatrod Nikolaja Nosova un Māra Runguļa grāmatas. Bērni ļoti ātri minēja mīklas, labi orientējās apkārtnē. Viņi uzzināja daudz jaunus grāmatu nosaukumus. Par katru pareizo atbildi komanda saņēma konfekti. Uzvarēja komanda “Brīvdienas”.

Tad bērni zīmēja vēlējumus vasaras atpūtai bibliotēkā: zīmēt, veidot atklātnes, spēlēt un lasīt. Pasākuma noslēgumā katrs saņēma vēstuli no grāmatu draudzenes Pepijas Garzeķes. Ka arī bērnus sagaidīja cienāšanās ar gardo saldējumu, ko sagādāja SIA “JumsS”.

Sveiks, manu draudziņ!

Vai zini, kur es ar savu pērtiķēnu Nilsona kungu eju, kad apslēptas mantas meklējumos neveicas gluži tik labi, kā parasti? Tieši tā - UZ BIBLIOTĒKU! Tā ir viena vareni lieliska vieta. Tur var atrast ne vien apslēpto dārgumu pēdas, bet arī pašu mantu. Tik daudz labu grāmatu, žurnālu, vēl un vēl daudz kā cita, ka pat nezinu, ko lai ar visu to labumu iesāk! Un tad vēl visas tās spēles, kuras tur var spēlēt, kā arī citas foršas aktivitātes.

Nāc uz Skrudalienas pagasta bibliotēku (Miera iela 12, c.Skrudaliena) katru ceturtdienu plkst. 11.00 uz radošajām darbnīcām, vienkārši uzspēlēt kādu spēli vai palasīt grāmatas!

Tava grāmatu draudzene, Pepija Garzeķe

Finanšu komitejas sēde