Bērni vasaras brīvlaiku iesāk bibliotēkas grāmatu pasaulē

AKTUĀLI

Bērniem vasaras brīvlaiks no 1. jūnija bibliotēkā iesākās ar brīvā laika animāciju "Grāmatas ceļš pie lasītāja".  Jaunākā vecuma lasītāji iekārtoja savu bibliotēku lasītavā, iejutās bibliotekāru lomā, mācījās popularizēt un stāstīt par grāmatā un citas ar bibliotēkas darbu saistītas lietas. 5. jūnijā bērnudārza audzēkņi apmeklēja bibliotēku, lai iepazītos ar jaunākajām bērnu grāmatām. Jaunie bibliotekāri Sandis Jermakovs, Armands Ašķeļaņecs, Kristīne Žbankova un Ainārs Jermakovs ļoti interesanti pastāstīja par grāmatām "Troļļi", "Uzmanies uz ielas", "Labas uzvedības ābece" un "Gudrais suņuks duksis", kopā zīmēja ar vismazākajiem bērniem un salika vārdus ar "burtu pavēlniekiem".

Informāciju sagatavoja:
Ruta Bogdanova,
Nīcgales pagasta tautas bibliotēkas vadītāja

 

2017.gada Daugavpils novada domes vēlēšanu rezultāti