Bērni skaitļojot iepazīst Jaunsventes parku

Kultūra

Vasaras izskaņā, 11.augustā,  Jaunsventes parkā pulcējās visi tie bērni, kuriem patīk skaitīt vismaz līdz 100, meklēt atbildes uz dažādiem āķīgiem un izzinošiem jautājumiem, aktīvi iesaistīties aktivitātēs un vienkārši labi pavadīt laiku.

Dalībnieki iepazina Jaunsventes parku, kad tas tika atjaunots, kādas un kur atrodas atpūtas vietas un takas, meklēja dižkokus un pildīja citus uzdevumus. Dalībnieku vidū bija gan vietējie sventieši, gan arī tie bērni, kas atbraukuši no ārzemēm vasaras brīvlaiku pavadīt Sventē. Pasākuma izskaņā, sēžot ap ugunskuru un našķojoties ar ceptām desiņām, visi dalībnieki uzzināja pareizās atbildes. Tika saskaitīti punkti un noteikti uzvarētāji. Izzinošais pasākums bērniem aizritēja azartiskā un jautrā noskaņā.

Norisinās kampaņa #BEACTIVE DAY