Balvai “Gada cilvēks 2018” pieteikti seši kandidāti, Atzinības rakstiem – 42

AKTUĀLI

Daugavpils novada domes augstākajam apbalvojumam “Gada cilvēks 2018” pieteikti seši kandidāti, savukārt Atzinības rakstiem – 42 pretendenti. Iesniegtos pieteikumus apkopoja un izvērtēja Apbalvošanas komisija, kura titulam “Gada cilvēks 2018” virza divus pretendentus, savukārt Atzinības rakstus nolemts pasniegt 25 personām. Jāatzīmē, ka lēmums par balvas “Gada cilvēks” piešķiršanu tiks pieņemts Daugavpils novada domes sēdē.

Talantīgākos, čaklākos un veiksmīgākos novada iedzīvotājus, kuri strādā sava novada labā, Daugavpils novada dome suminās svinīgajā Latvijas simtgadei veltītajā pasākumā, kurš 16. novembrī norisināsies Daugavpils novada kultūras centrā "Vārpa".

Atgādinām, ka pērn Atzinības rakstus saņēma 23 novadnieki, savukārt augstākais apbalvojums “Gada cilvēks 2017” netika piešķirts.

Sāc realizēt savu ideju Daugavpils biznesa inkubatorā