Atgādinām, ka līdz 19. maijam tiek gaidīti vizuālās mākslas darbi izstādei „Augšdaugava”

AKTUĀLI

Atgādinām, ka līdz 19. maijam tiek gaidīti vizuālās mākslas darbi izstādei „Augšdaugava”. Daugavpils novada Kultūras pārvalde aicina Naujenes Mūzikas un mākslas skolas un Špoģu mūzikas un mākslas skolas audzēkņus, kā arī citu skolu skolniekus individuāli vai ar ģimenēm apmeklēt ziedošo Augšdaugavas ainavu un veidot vizuālās mākslas darbus jebkurā tehnikā.

Virtuālā izstāde tiks publicēta 23. maijā tautas mākslas festivāla „Augšdaugava” mājas lapā augsdaugava.lv, Daugavpils novada domes portālā, sociālajos tīklos un no 25. maija Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”.

Darbus var iesniegt līdz 19. maija plkst. 18.00.

Vairāk par radošo plenēru lasiet šeit.

Latvijas skolām vajadzīgi cilvēki, kas spēj ar aizrautību mācīt un mācīties