Atbalstīsim Ukrainu ar kinoseansu Subatē!

AKTUĀLI

27. martā plkst. 19.00 Subates kultūras nama ilggadējs sadarbības partneris "Kinopunkts" piedāvā iespēju noskatīties filmu un ziedot Ukrainas atbalstam.

Filmas īss apraksts: 20. gs. 80. gados Ziemeļamerikas latviešu jauniešu politiskās demonstrācijas piesaistīja preses uzmanību Baltijas valstu okupācijas jautājumam. Tas bija laiks, kad tikai retais amerikānis prata atrast Latvijas vārdu uz pasaules kartes. Filma ir stāsts par šo laiku - par trimdas latviešu jauniešu izdomu, trakulīgumu, drosmi un nacionālpatriotisko stāju, kas tiek atklāts, izmantojot vienas ļoti īpašas automašīnas dzīvesstāstu.

Ieeja ar derīgu Covid19 sertifikātu.

Kontakti: Subates KN, tālr.: 27150854

Aicinām Augšdaugavas novada jauniešus pieteikties deju konkursam “Parādi savu deju soli!”