Apbalvoti Sventes vidusskolas labākie sportisti

AKTUĀLI

Mācību gada noslēgumā Sventes vidusskolā notika ikgadējais pasākums “Sporta laureāts”, kad tiek sumināti jaunieši, kas gada laikā guvuši ievērojamus panākumus sportā dažāda mēroga sacensībās.

Sporta skolotājs un vieglatlētikas treneris Jānis Petrovskis atzīst, ka šogad skola var lepoties ar ļoti labiem rezultātiem, jo šogad 32 bērni kļuvuši par novada čempioniem, daži pat par divkārtējiem un trīskārtējiem čempioniem. Tik liels čempionu skaits vēl skolā nav pieredzēts.

Bija vajadzīgi 6 gadi, lai Sventes vidusskolas sportisti vēlreiz izcīnītu godalgotu vietu Latvijas skolēnu spartakiādē. Šogad skolas volejbola komanda Latvijā ieguva trešo vietu volejbola sacensībās jauktajām komandām, komandā spēlēja Karīna Zolnerčika, Elvis Vasilevskis, Amālija Kozlova, Kristers Rokjāns, Jana Švedova, Ainārs Maculevičs, Angelīna Bogdanova, Armands Rokjāns un Andris Krauklis.

Par novada čempioniem volejbolā kļuva komanda: Anna Pilace, Daniela Matvejeva, Jelena Kriviņa, Viktorija Čadajeva, Natālija Rižaja, Juļjana Petkune, Alisa Kosjonoka un Valentīna Rižaja.

Novada čempioni volejbolā zēniem pamatskolu grupā: Ņikita Rižajs, Oskars Saveļjevs, Pāvels Ivanovs, Dāvids Veličko, Kristers Rokjāns, Vadims švilpa, Andrejs Mičūns, Konstantins Gasparovičs.

Novada čempioni volejbolā jauniešiem vidusskolas posmā: Elvis Vasilevskis, Andris Krauklis, Ainārs Maculevičs, Renāts Klaucāns, Glebs Ivanovs, Kristers Rokjāns, Ņikita Rižajs.

Novada čempiones volejbolā: Karīna Zolnerčika, Angelīna Bogdanova, Jana Švedova, Amālija Kozlova, Olga Petkūne, Anna Pilace, Daniella Matvejeva.

Tika sumināti arī novada čempioni vieglatlētikā: Georgijs Demjohins, Dominiks Bertulis, Kristers Rokjāns, Pāvels Greckis, Evija Matusjaviča, Arnis Gasūns, divkārtējā novada čempione vieglatlētikā Jelena Kriviņa un trīskārtējais čempions Vladimirs Desjatkovs.

Balvas pasniegtas skolas aktīvākajiem sportistiem, kuriem 9 mēnešu garumā izdevies sasniegt teicamus rezultātus un pārstāvēt savas skolas godu dažāda mēroga sacensībās. 7. un jaunāku klašu grupā meitenēm  3. vietā ar 39 punktiem Agata Ostrovska, 2. vietā ar 45 punktiem Nikole Gulbinska, bet par skolas 2024. gada sporta laureāti pārliecinoši kļuvusi 6. klases skolniece Evita Matusjaviča.

7. un jaunāku klašu grupā zēniem 3. vieta ir divi trešās klases skolēni, 2. vietā – 7. klases skolnieks Arnis Gasūns (47 punkti), bet čempiona titulu ieguva 7. klases skolēns Vladimirs Desjatkovs, kurš ar 72 punktiem guvis pārliecinošu uzvaru.

Vissīvākā cīņa bija vecākajā grupā jauniešiem. Trešajā vietā 12. klases absolvents Armands Rokjāns (55 punkti), 2. vietā vēl viens absolvents Andris Krauklis (56 punkti), bet skolas labāka sportista titulu ieguva 9. klases skolnieks Kristers Rokjāns ar 72 punktiem.

“Sporta laureāta” konkursā vecākajā grupā jaunietēm 3. vietu ar 72 punktiem ieguva 10. klases skolniece Angelina Bogdanova, par vienu punktu vairāk un 2. vietu ieguva 11. klases skolniece Karīna Zolnerčika, bet pārliecinošu uzvaru šajā grupā ieguva šī gada četrkārtējā skolas rekordiste vieglatlētikā, 8. klases skolniece Jeļena Kriviņa (97 punkti).

Pasākumā tika sumināti nominācijas “Augstu sasniegumu sports” laureāti. Seši skolas sportisti ieguvuši medaļas Latvijas čempionātā dažādos sporta veidos: boksā, grieķu-romiešu cīņā, futbolā, svarcelšanā un volejbolā.  

 Šajā konkursā 4. vietā Latvijas Attīstības līgas čempione ziemas futbolā meitenēm U14 vecuma grupā ir 6. klases skolniece Nikole Gulbinska. Latvijas čempionāta bronzas medaļu U15 vecuma grupā svarcelšanā ieguva 8. klases skolniece Jeļena Kriviņa. Zelta medaļu Latvijas nacionālās līgas čempionātā pieaugušo konkurencē ieguva Kristers Rokjāns.

Savukārt 12. klases absolvents Armands Rokjāns ir 4. vietas ieguvējs Baltijas valstu čempionātā, Latvijas nacionālās līgas čempions Augšdaugavas noada komandas sastāvā un Latvijas čempionāta sudraba medaļas ieguvējs.

Nedzīvojamo telpu nomas tiesību izsole Ilūkstē