Aicinām uz pankūku vakarĒšanu

Kultūra

Tējiņa, pankūciņa… vai var būt vēl labāks darba dienas noslēgums? Aicinām jūs ciemoties Naujenes kultūras centrā, dalīties ar savām receptēm, kuras jūs pārmantojāt no saviem senčiem, un kopīgi mieloties ar gardām, pašizceptām pankūkām.

Lai būtu vēl gardāk, piedāvājam līdzi paņemt to, ar ko jūs parasti pankūkas ēdat – tie var būt augļi, ievārījums, krējums, iebiezinātais piens… vienvārdsakot – jebkuru jūsu iemīļoto pankūku piedevu, ar kuru jūs labprāt dalītos arī ar pārējiem. Gaidīsim jūs 26. februārī plkst. 17.30, Naujenes kultūras centrā.

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

Aizgavēņa pasākums Vaboles pagastā