Aicina uz VIII dziesmu un deju svētkiem “Sēlija rotā”

Kultūra

23. jūlijā Jēkabpils novada Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī, norisināsies VIII dziesmu un deju svētki "Sēlija rotā".

VIII dziesmu un deju svētki “Sēlija Rotā”, turpinās  kopā sanākšanas un sadziedāšanās procesu, ar mērķi — sapulcināt vienkopus sēļu novadu de­jo­tājus, dziedātājus, folkloris­tus, visus muzicējošos un dziedošos sēļus, kuri veicina Sē­lijas reģiona specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību plašai sabiedrībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu Latvijas kultūrvides kvalitatīvā attīstībā.

Svētkos pulcēsies ap 1000 tautas mākslas un nemateriālā kultūras mantojuma kopēju – koru dziedātāju, dejotāju, folkloras kopu, vokālo ansambļu un pūtēju orķestru dalībnieki no Augšdaugavas, Aizkraukles un Jēkabpils novadiem. Sēlijas novadu iedzīvotāji, sabiedrībā pazīstamas sēļu izcelsmes personības, citi interesenti un tautas mākslas mīļotāji no visas Latvijas.

Svētkus organizē Jēkabpils novads, Jēkabpils novada Kultūras pārvalde.

Iespēja sekot visam aktuālajam https://www.facebook.com/SelijaRot

Ielīgošana Demenē