Aicina uz veselību veicinošiem pārgājieniem Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

Daudzi jau ir iemīļojuši doties pārgājienos, īpaši vasarā, kad ļauties apkārtējās dabas valdzinājumam un skaistumam ir īsta bauda. Biedrība “Daugavpils novada TIC” uzsāka pārgājienu ciklu. Pasākums tiek organizēts projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi  vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros.

Kopumā tiek piedāvāti 20 pārgājieni, lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti fiziskajās, veselīga uztura un garīgās veselības veicināšanas aktivitātēs. Pārgājienos piedalīsies arī uztura speciāliste, kā arī psihologs un sporta speciālists, tāpēc pārgājiena dalībnieki gūs vērtīgu pieredzi un informāciju par veselīgu dzīvesveidu. Protams, tā ir arī lieliska iespēja aktīvi un jautri pavadīt laiku, gūt jaunas emocijas un iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Pirmais pārgājiens jau norisinājās 13. jūnijā. Pārgājiena dalībnieki izstaigāja Dinaburgas pils takas un baudīja plašus ainavu skatus, kuri pavērās no Daugavas upes krastiem. Pārgājienā piedalījās uztura speciāliste Elīna Petrinčika, kura dalījās ļoti vērtīgā informācijā par pareiza uztura īpatnībām un stereotipiem.

Nākamie pārgājieni, kuriem var pieteikties:

18. jūnijā – Borovkas pilskalns (~ 4 km). Tikšanās atpūtas bāzē “Virogna” plkst. 10.00.
21. jūnijā – Egļukalna meža taka (~ 4 km). Tikšanās atpūtas bāzē “Egļukalns” plkst. 17.00.
28. jūnijā – Dviete (5 km). Tikšanās pie Dvietes muižas plkst. 17.00.
30. jūnijā - Medumi (5 km). Tikšanās stāvlaukumā pie Medumu veikala plkst. 17.00.
02. jūlijā – “Safari briežu dārzā”. Pārgājiens norisināsies Bebrenes pusē (10 km), plkst. 10.00.

Pieteikšanās anketa: https://ieej.lv/c3URi

Papildu informācija un informācija par nākamajiem pārgājienu datumiem sekos!

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi  vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros.

Veiksmīgs starts brīvās cīņas sportistiem Latvijas čempionātā U-17 vecumā grupā