Aicina uz koncertu Līksnas baznīcā

AKTUĀLI

Līksnas pagastā svētdien, 2. septembrī plkst. 10.30, notiks koncerts, lai aicinātu ikvienu labas gribas cilvēku atbalstīt ar ziedojumiem Līksnas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas jumta remontu.

Pasākumā uzstāsies ērģelniece un komponiste Renāte Stivriņa, Diāna Laizāne (soprāns), Andris Salenieks (alta saksofons) un Līksnas draudzes koris “Deo Gratias” (vadītāja Iveta Skrinda). Īpaši veidotā programmā izskanēs gan latviešu, gan pasaulslavenu komponistu skaņdarbi.

Koncerts Līksnas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā būs gan kā aicinājums ziedot baznīcas jumta remontam, gan arī kā pateicība par jau saņemto atbalstu no privātiem ziedotājiem, Daugavpils novada pašvaldības un Sakrālā mantojuma programmas.

Šis laiks mums dots, lai būvētu tiltus, kas balstās uz sapratni, dialogu un atvērtību