Adrianai Kandu sudrabs Latvijas čempionātā vieglatlētikā

AKTUĀLI

Arī no pēdējā Latvijas čempionāta vieglatlētikā, šoreiz U-16 vecuma grupā, Daugavpils novada sporta skolas sportisti atgriezās ar medaļām. Šoreiz to spēja Dubnas pagastā dzīvojošā Adriana Kandu.

Adrianas pamatveids vieglatlētikā ir lodes grūšana, kur viņas vecumā ir jāgrūž 3kg smags rīks. Uz sacensībām viņa ieradās, kā viena no favorītēm un sektorā viņa to apliecināja, nopietnu konkurenci viņai sagādāja tikai sportiste no Tukuma novada, lai arī Adriana grūda lodi visstabilāk, 4 mēģinājumi pāri 12m, tomēr sestajā, noslēdzošajā mēģinājumā pretiniece aizgrūda lodi 13.31m un nācās samierināties ar otro vietu, kaut arī tā izcīnīta ar personisko rekordu 12.91m. Vēl šajā vecuma grupā atzīstami Daugavpils novada sporta skolu pārstāvēja Alisa Proščinko, kura uzrādīja personiskos rekordus 300m un 600m skrējienā, bet godalgām tas šoreiz bija par maz.

Dienu pirms Latvijas čempionāta Rīgā norisinājās Rīgas čempionāts U-18 vecuma grupai, kurš pēc dalībnieku skaita un meistarības ir vienlīdzīgs ar Latvijas čempionātu. Arī šeit mūsu vieglatlēti uzrādīja augstus rezultātus.

Olga Ignatjeva - 1.vieta, uzrādīja personisko rekordu trīssoļlēkšanā - 12.27m un izpildīja normatīvu Eiropas triālam, kurš notiks Baku (Azerbaidžānā). Vladislavs Čemis - 1. vieta 60m,uzrādīja personisko rekordu - 7.12sek. Jūlija Ignatjeva - 3.vieta trīssoļlēkšanā - 11.50m
Viktorija Jevdokimova - 2.vieta 400m ar personisko rekordu - 1:02,61, 200m 4.vieta ar personisko rekordu 27.44sek.

Visus sportistus trenē Jana un Dmitrijs Hadakovi.

U-18 vecuma grupai atlicis ziemas sezonā tikai viens, bet ļoti atbildīgs starts - Edvīnam Hadakovam (trīssoļlēkšana), Olgai Ignatjevai (trīssoļlēkšana) un Vladislavam Čemim (60m) jāaizstāv Latvijas izlases gods Baltijas valstu čempionātā.

Visas rūpes metiet malā, Masļeņica mūsu galā!