Norisināsies XXI Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – 2024″

AKTUĀLI

9.-10. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXI starptautiskais akordeonistu - solistu konkurss  „Naujene – 2024", ko rīko Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldi.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt jauno mūziķu profesionālās meistarības izaugsmi, paaugstināt atskaņojuma kultūras un  mākslinieciskas gaumes izkopšanu, atklāt jaunus, talantīgus izpildītājus un popularizēt akordeona spēli. Konkursā var piedalīties mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņi.

Konkursa laureāti tiek apbalvoti ar I, II, III pakāpes Diplomu vai Atzinības rakstu. Pēc žūrijas lēmuma Diploms „Grand Prix” tiek piešķirts katrā vecuma grupā.

Konkursam jāpiesakās līdz 25. martam, sūtot pieteikumus uz Naujenes Mūzikas un mākslas skolas  e-pastu: naujene_konkurss@inbox.lv.   

             

         

Aptauja “Kā uzlabot pašvaldību mājaslapu atklātību?”