Zemgales vidusskolas skolēni viesojās Naujenes novadpētniecības muzejā

Izglītība

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Zemgales vidusskolas 1., 2. un 3.klases izglītojamie apmeklēja Naujenes novadpētniecības muzeju. Pirms mācību norises skolēni uzzināja, kas ir muzejs, kādi noteikumi jāievēro muzejā. Naujenes novadpētniecības muzejā skolēni iepazinās ar Latgales zemnieku sētu, izpētīja saimnieciskos darba rīkus. Bērni uzzināja, kā agrāk dzīvoja un ar ko nodarbojās cilvēki Augšdaugavas novadā. Pēc tam skolēni aizrautīgi darbojās ar mālu. Katram izdevās izgatavot skaistu rudens lapu. Pēc norises izglītojamie dalījās ar emocijām, iespaidiem un atklājumiem:

Darja, 1.klase: “Muzejā man patika senie sadzīves priekšmeti.”

Inga, 1.klase: “ Man patika dažādas zivis un dzīvnieki.”

Iļja, 2.klase: ”Bija forši staigāt pa caurspīdīgu grīdu un vērot zivis.”

Maksims, 3.klase: “Interesanti bija veidot rudens lapu no māla.”

Aleksandrs, 3.klase: ”Es biju sajūsmā, kad ieraudzīju ļoti lielu patvāri! ”

Ksenija, 3.klase: “Man patika senas mantas un mēbeles.”

3.klases audzinātāja Tatjana Kavševiča

Lāču pamatskolas saime lepojas!