Volejbola komanda “Subatieši” Entuziastu volejbola līgā

AKTUĀLI

Komanda “Subatieši” Entuziastu volejbola līgā darbojas jau trešo sezonu. Puiši ir aktīvi volejbolisti gan līgā, gan arī Subates un novada volejbola sacensībās. Šī (2021./2022.gada) sezona ir bijusi spraiga, pēc Covid 19 ierobežojumiem ir bijusi liela vēlme darboties. Ir sasniegti labi rezultāti.

18. jūnijā Rīgā notika svinīgs Olybet EVL 2021./2022. g. noslēguma pasākums un spēlētāju sumināšana. Komanda “Subatieši” tika apbalvota ar 3. vietas iegūšanu. Subates pilsētas un Prodes pagasta pārvalde, biedrība “Subatieši” nosūtīja apsveikuma telegrammu, kurā uzteica savu komandu un ikvienu tās dalībnieku. Puiši ir arī aktīvi Subates volejbola pasākumu līdzorganizētāji. Jaunā paaudze iedvesmojoties turpina volejbola tradīciju kopšanu Subatē.

Paldies komandai par aktīvo darbu, entuziasmu un lai ir interesantas spēles nākamajā sezonā.

Subates pilsētas un Prodes pag. sporta atbildīgais R.Semjonovs

Foto autors- Kitija Osīte un EVL fotoarhīvs

Draudzības vakars Maļinovas pagasta Saieta namā