Vokāli instrumentālo ansambļu koncerts “No visas sirds” Višķos

AKTUĀLI

Višķos izskanēja vokāli instrumentālo ansambļu Sieviešu dienai veltītais  koncerts “No visas sirds”. Vokāli instrumentālo ansambļu koncerts ir kļuvis jau par ikgadēju tradīciju, kuras iniciatori un organizatori, sadarbībā ar Višķu pagasta Sabiedrisko centru ir biedrība “Lauku studija”.

Koncertu iesāka soliste Marija Gerbredere, priecējot skatītājus ar skanīgām un liriskām dziesmām. Koncertu turpināja vokāli instrumentālais ansamblis “Bulta”, kurā jaunieši darbojas jau aptuveni trīs gadus. Aizvadītajā gadā ansamblis piedalījās festivālā “Slavanskij bazar” Vitebskā. Šogad turpina tik pat aktīvi darboties, piedalījās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā “No baroka līdz rokam” un cīnās, lai iegūtu tiesības piedalīties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Koncertā piedalījās vokāli instrumentālais ansamblis “Rockstorm”, kas darbojas otro gadu, apvienojot mūzikai jauniešus no Kalupes un Višķiem un vokāli instrumentālais ansamblis ‘Outtcore”, kuram ir vairāku gadu muzicēšanas pieredze.

Koncerta izskaņā skatītājus un klausītājus ar kādu “smagāku” un arī liriskāku skaņdarbu pārsteidza vokāli instrumentālais ansamblis “Navigator”, kura dalībnieku repertuārā ir pasaules un arī kāds Latvijas roka hīts, balāde.

Koncerts un tajā izskanējušie skaņdarbi bija veltījums visām sievietēm Starptautiskajā sieviešu dienā. Prieka mirkļi tika dāvāti trauslām un maigām meitenēm, mīļām un sirsnīgām māmiņām, mīlošām un mīļām vecmāmiņām. Katra koncerta apmeklētāja tika cienāta ar konfektēm un sirsnīgi sveikta pirmajos pavasara svētkos - labās gaismas, dzīves un mīlestības svētkos!

Višķu pagasta pārvalde pateicas biedrībai “Lauku studija” par aktīvo sadarbību un šī koncerta organizēšanu, kā arī ikvienam interesentam, kas iesaistījies vokāli instrumentālo ansambļu darbībā.

Višķu pagasta Sabiedriskā centra vadītājs Jānis Belkovskis

 

Pasaules nieru diena