Vieglatlētu sasniegumi Latvijas čempionātos vasaras sezonā

AKTUĀLI

Vasaras divu mēnešu garumā visām vecuma grupām notika Latvijas čempionāti un Baltijas mači. Daži Augšdaugavas novada sporta skolas vieglatlēti parādīja atzīstamus rezultātus minētās sacensībās.

25.-26. jūnijā renovētā Jāņa Daļiņa stadionā, Valmierā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. Pieaugušo čempionātā trešo vietu izcīnīja Santis Setkovskis 3000m kavēkļu skrējienā uzrādot rezultātu 10:08,34.

Bez medaļām mūsu vieglatlēti nepalika arī U-16 čempionātā, kurš notika 1. jūlijā Ogrē. Zelta medaļu izcīnīja Ksenija Kozlova 300m barjerskrējienā uzrādot personisko rezultātu 47,09 sek.

Ar septiņām godalgotām vietām atgriezās Augšdaugavas novada sporta skolas vieglatlēti no Latvijas čempionāta U-18 un U-20 vecuma grupām, kuras notika 9.-10. jūlijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, Jelgavā. Divkāršu uzvaru saņēma Edvīns Hadakovs tāllēkšanā ar rezultātu 7m26cm un trīssoļlēkšanā ar rezultātu 15m35cm. Zelta medaļu izdevās saņemt 2000m kavēkļu skrējējai Albertai Zeltiņai uzradot rezultātu 7:51,69 un trešo vietu 3000m skrējienā ar rezultātu 11:47,53. Sudraba medaļas vesera mešanā saņēma Adriana Kandu ar rezultātu 40m40cm un Daniels Krapāns ar rezultātu 38m56cm. Abiem sportistiem izdevās parādīt savus personiskus rekordus vasaras sezonā. Kristaps Trafimovs izcīnīja sudraba medaļu 2000m kavēkļu skrējienā, uzrādot rezultātu 6:43,34. Ļoti priecē, kad sportisti var parādīt savus visaugstākos sasniegumus atbildīgās sacensībās.

Aicinām pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām!