Veselības veicināšanas nometne jauniešiem

AKTUĀLI

24. - 26. augustā biedrība “19 naglas” sadarbībā Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldes jaunatnes daļu un ar tūrisma klubu “Sniegpulkstenīte” organizē veselības veicināšanas nometni jauniešiem. Nometne norisināsies kempingā “Daugavas lokos”.

Nometnes ietvaros jauniešiem būs iespēja apgūt orientēšanās prasmes, doties pārgājienā, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, kopīgi gatavot veselīgu ēdienu brīvā dabā, iesaistīties diskusijās par veselīgu dzīvesveidu un tā veicināšanu jauniešu vidū.

Nometnei aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu – ej.uz/jvnloki – līdz 15. augustam. Svarīgi ir pamatot savu motivāciju dalībai nometnē, jo pieprasījums pēc šīs aktivitātes ir ļoti augsts.

Jauniešu nometne tiek organizēta projekta „Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros.

Augšdaugavas novada sporta skolas vieglatlētu starti Baltijas mačos