Vaboles gaidu aktivitāšu kaleidoskops

Izglītība

Neesam sen manītas? Tā ir. Tāpēc tagad pastāstīsim pēdējos notikumus!

Vaboles vidusskolas 45.gaidu vienība arī ārkārtas situācijas apstākļos darbojas aktīvi. 2021.gada nogalē meitenes devās uz Višķu sociālās aprūpes centru, lai ar dziesmu un dzeju sveiktu iemītniekus Ziemassvētkos. Paldies par sadarbību Vaboles pagasta sociālajai darbiniecei V.Skrindai.

Janvāra sākumā kops "Mežrozītes" organizēja tējas pēcpusdienu "Sievišķības spogulis". Meitenes prezentēja stāstījumu par sievišķīgumu, iesaistīja pārējās meitenes testā, kas raksturo katru meiteni pēc izvēlētā zieda, kā arī diskutēja par sievišķīgāko meiteni skolā.

Kops "Gundegas" organizēja šķēršļu gājienu Vaboles parkā. Lai arī daudzas gaidas slimoja un bija kontaktpersonas, meitenes rada risinājumus un bija možas grūtībās!(tā skan viens no gaidu likumiem). Gājienā komandām bija jāveic gan intelektuāli, gan fiziski škēršļu uzdevumi. Pēc katra pareizi izpildīta uzdevuma meitenes ieguva burtu. Iegūtos burtus saliekot pareizā secībā, beigās varēja iegūt gaidu sveicienu: "Esi modra!".

3. martā notika jauno gaidu uzņemšanas pasākums. To rīkojām Vaboles parkā zem lielā ozola varenajiem zariem un svinīgo solījumu nodeva 4 meitenes Estere, Rūta, Ērika, Samanta. Pēc tradīcijas ciemojāmies Skrindu dzimtas muzejā, kur mielojāmies ar komām, pīrāgiem un iesaistījāmies galda spēlēs.

23. martā gaidas devās Nakts pārgājienā. Jā, jā - patiešām nakts! Gājiena laikā kontrolpunktos meitenēm bija jāveic dažādi uzdevumi. Galamērķī notika naktsspēle, tika ceptas desiņas un saņemtas balvas. Jāpiebilst, ka izgājam 22.00 vakarā un mājās devāmies 1.30 naktī.

Kā mums gāja šajās aktivitātes, nelielu ieskatu sniegs bildītes.

Iznācis “Augšdaugavas Novada Vēstis” marta numurs