V. Purvīša daiļrades mantojuma popularizēšana Lāču pamatskolā

Izglītība

Šogad 3. martā ainavu gleznotājam Vilhelmam Purvītim apritēja 150 gadi. Par godu šim notikumam Daugavpils būvniecības tehnikuma pedagogi organizēja radošo darbu konkursu.

Mūsu skolas aktīvākās un radošākās 7. un 8. klases meitenes nolēma piedalīties šajā konkursā. Viņas iedvesmojās no krāšņajām V. Purvīša dabas ainavu kompozīcijām, radot savus literāros un vizuālās mākslas darbus. Konkursā mums ļoti paveicās, jo mūsu audzēknes tika apbalvotas ar diplomiem un balvām par iegūtajām divām pirmajām vietām, otro un trešo vietu. Pateicamies mūsu laureātēm Sofjai Koroļkovai, Evelīnai Koļesņikai, Viktorijai Silovai un Alisijai Ovčiņnikovai par paveikto darbu. Pateicamies Daugavpils būvniecības tehnikuma pedagogiem par konkursa organizēšanu un iespēju īstenot radošās idejas.

Lāču pamatskolas skolotāja Zinaīda Šumska

Lāču pamatskolas pirmklasnieki apciemo grāmatu valsti