Uzņēmējdarbības apmācības jauniešiem

AKTUĀLI

16.--17. jūlijā DU mācību bāzē “Ilgas” norisināsies jauniešu uzņēmējdarbības apmācības, kurās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Apmācības tiek īstenotas projekta “DNJ StartUP” ietvaros. Mācību laikā jauniešiem būs iespēja piedalīties uzņēmējdarbības simulācijas spēlē, dzirdēt jauno uzņēmēju pieredzes stāstus un saņemt infromāciju par jauno uzņēmēju atbalsta mehānismiem.

Dalībniekiem tiks nodrošināts transports no Daugavpils līdz apmācību norises vietai un atpakaļ, kā arī ēdināšana. Pieteikties apmācībām var aizpildot anketu https://forms.gle/mbzA4JSZ2DdoGysf7  līdz 13.jūlijam. Mācību laikā tiks ievēroti visi drošības pasākumi. Tāpat tiks veikta fotografēšana aktivitātes publicitātes nodrošināšanai.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča

Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā