Uzņēmējdarbības apmācības jauniešiem

Jaunatnei

Aicinām Daugavpils novada jauniešus piedalīties apmācībās par uzņēmējdarbību, kas notiks 19. - 20. martā Silenes pamatskolā.

Apmācību ietvaros jauniešiem būs iespēja iegūt zināšanas par uzņēmējdarbības uzsākšanu, ideju ģenerēšanu, motivāciju, līderību, mārketingu un daudzām citām jomām, kas saistītas ar veiksmīga biznesa uzsākšanu.

Pieteikties apmācībām ir iespējams rakstot e-pastu uz milana.loca@dnd.lv, iekļaujot informāciju par sevi – vārds, uzvārds, vecums, pagasts, neliela motivācijas vēstule (dažos teikumos), par to, kāpēc jaunietis vēlas piedalīties apmācībās. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 17. martam.

Dalībniekiem tiks nodrošināts transports no Daugavpils uz apmācību norises vietu un atpakaļ, kā arī ēdināšana.

Jauniešiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu ir nepieciešams iesniegt kursu organizatoriem vecāku atļauju. 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Dubnas pagastā maina pasta nodaļas modeli un darbalaiku