“TV šovu vakars” jauniešiem

AKTUĀLI

4. oktobra vakarā jaunieši no Kalkūnes, Kalupes, Maļinovas, Naujenes, Salienas un Višķu pagastiem pulcējās Maļinovas pagasta saieta namā un jauniešu pulcēšanās vietā uz pasākumu “TV šovu vakars”.

Šajā vakarā klātesošajiem bija iespēja atrasties Andreja Malahova studijā, kur tika apspriesta kādas jaunietes sāpe par to, ka viņa netika uz grandiozāko Daugavpils novada jaunatnes pasākumu – salidojumu. Studijā Andrejs aicināja izteikties Naujenes pagasta jaunieti Andreju, kurš pats piedalījās salidojumā, un pastāstīt par savu pieredzi. Kā atzina Andrejs, tas bija fantastisks pasākums, žēl, ka Valērija netika, jo visas piedāvātās sacensības bija interesantas un aizraujošas, un diskotēka bija lieliska.

Tāpat studijā Andrejs aicināja šī gada uzvarētājus, respektīvi, Višķu jauniešu centra vadītāju Jāni Brišku padalīties savā veiksmes formulā. Kā atzina Jānis, uzvaras pamatā ir saliedēta komanda un nekāda alkohola. Skatītājus arī interesēja, vai visi garšīgie Doritos čipsi jau ir notiesāti, bet uz to netika gūta skaidra atbilde.

Vakara gaitā jaunieši prezentēja arī citus TV šovus. Mums visiem bija noskatīties mistisko “Ekstrasensu cīņu” un noskaidrot, kurš tad ir stāvoklī. Ielūkojāmies jaunākajā “Dejas TNT kanālā” sērijā, kur uz atlasi pie Migela, Jegora un Tatjanas ar jestru deju bija ieradušās sirdī vienmēr jaunās Kalkūnes pagasta omītes. Tāpat visi varējām atcerēties muzikālo tv šovu – “Uzmini melodiju” Salienas meiteņu izpildījumā. Kalupes jaunieši priecēja ar tādiem deju soļiem kā tango, valsis, putniņdeja no “Dejo ar zvaigzni”. Savukārt, diviem Naujenes pagasta jauniešiem vakars izdevās iespaidīgs, jo, spēlējot spēli “Gribi būt miljonārs” un atbildot pareizi uz visiem jautājumiem, viņi kļuva par miljonāriem un varētu droši iegādāties sev māju mežā. Pasākuma laikā ar muzikāliem priekšnesumiem ģitāru pavadībā priecēja Maļinovas, Dubnas un Višķu pagasta dziedošās jaunietes. Vakara turpinājumā notika diskotēka.

Vislielākais paldies divām brīvprātīgajām Maļinovas pagasta jaunietēm, Aleksandrai Verešcaginai un Valērijai Ciršai, par ieguldīto darbu pasākuma īstenošanā. Paldies arī mūsu foršajiem ciemiņiem, kuri atbrauca pie mums ciemos. Paldies pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu.

Notiks meistardarbnīca "Lielā oga - ķirbis"