Taborē notika jauniešu tikšanās

AKTUĀLI

Ir pagājis daudz laika, kamēr atkal esam spējīgi saiet visi vienā telpā. Līdz ar to nesen Salienes, Skrudalienas un Tabores jaunieši vienojušies organizēt pasākumu, kura galvenais mērķis, protams, bija satikties pēc ilgtermiņa pārtraukuma, kopā jautri pavadot vienu no pavasara piektdienas vakariem. Bez šaubām, mērķis tika sasniegts. Katram jaunietim bija pozitīvs garastāvoklis, acīs un smaidos bija jūtams atkaltikšanās prieks. Valdīja tikai pacilāta atmosfēra.

Galveno daļu veidoja neliela izrāde ar humora izjūtu pasākuma vadītāju izpildē. Tā kā daudzi viens otru redzēja pirmo reizi, lielāka uzmanība bija veltīta iepazīšanai. Notika daudzi iepriekš sagatavoti konkursi un spēles, kas palīdzēja saliedēties kopā pilnā spārā. Pasākuma nobeiguma daļu veidoja diskotēka, kas laikam bija visgaidītākais jauniešu vidū. Šis pasākums deva iespēju iepazīties ar jauniem draugiem un paziņām, atgūt spēkus un enerģiju,  jauki pavadīt laiku kopā. Galvenais, ka katrā no mums parādījās apziņa par to, ka tas bija tikai sākums, kas lika pamatus nākamajām jau biežākām satikšanām.

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu speciāliste Ināra Lapkovska

Matemātikas nedēļa Zemgales vidusskolā