Svinēsim Latvijas valsts svētkus kopā!

AKTUĀLI

Klāt ir novembris…mēnesis, kad mēs cildinām un godinām lielāko vēsturisko sasniegumu latviešu tautas garajā vēstures gaitā – neatkarības pasludināšanu. Tas ir laiks, kad mēs suminām Latvijas valsti dzimšanas dienā. Tas ir laiks, kad mēs pagodinām paši sevi un apliecinām tautas vēstures un kultūras apziņu.

Valsts svētku programmā Demenes kultūras namā:

  • 6.novembrī plkst. 16.00 notiks radošā stunda “Sagaidot valsts svētkus”
  • 14.novemrī plkst. 15:00 Demenes kultūras namā notiks Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienai veltīto pasākums “Daudz laimes, Latvija!”.
    Koncertā piedalās Daugavpils Latviešu kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Pienupīte” un senioru deju kolektīvs “Atbalss”. Pēc koncerta tradicionāli iedegsim svecītes “Latvijas kartes kontūrā” un cienāsimies ar torti.
  • No 14. līdz 31.novembrim Demenes kultūras namā būs skatāma fotogrāfiju izstāde “Četri gadalaiki Demenes pagastā”

Sagaidīsim un svinēsim svētkus kopā!

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Slimību profilakses un kontroles centrs ir sagatavojis šogad trešo ziņu lapu