Svarbumbu cēlāju uzvaras Latvijas kausa pēdējā posmā svarbumbu celšanā

AKTUĀLI

19. oktobrī Krustpils novada Mežāres pagastā notika Latvijas kausa pēdējais posms svarbumbu celšanā. Daugavpils Būvniecības tehnikuma/Daugavpils novada komandas sportisti kārtējo reizi pierādīja, ka spēj sasniegt augstus rezultātus. Sīvā konkurencē komandas sastāvā iekļautie jaunieši, juniori un pieaugušie izcīnīja sacensību godalgotās 1. vietas.

Labākie junioru vidū bija Viktorija Leonova, kas svara kategorijā 68 + izcīnīja 1. vietu, Bavers Dorohins, kas guva zeltu svara kategorijā līdz 58 kg, Žans Lukjanskis, kas izcīnīja uzvaru svara kategorijā 78 kg un Artis Strods bija labākais svara kategorijā 85 kg. Sudraba godalgas tika pasniegtas Jelenai Markelovai svara kategorijā 63 kg, Kristīnei Pankovai svara kategorijā 68 kg un Maksimam Škabrovam svara kategorijā 68 kg. Bronzas medaļas godpilni saņēma svarbumbu cēlāji Nikolajs Ivanovs svara kategorijā 68 kg un Vladislavs Prokopovs svara kategorijā 85 kg.

Jauniešu komandas sastāvā sacensībās startēja un 1. vietas ieguva: Kristīne Pankova svara kategorijā 68 kg, Maksims Škabrovs svara kategorijā 68 kg, Mihails Žaļuks svara kategorijā 78 kg, Vadims Popovičs svara kategorijā 85 + kg un Artis Strods svara kategorijā līdz 85 kg. Otrās vietas izcīnīja: Žans Lukjanskis svara kategorijā 78 kg, Vladislavs Prokopovs svara kategorijā līdz 85 kg un Anastasija Želtkova svara kategorijā līdz 58 kg. Savukārt bronza šajā grupā Viktorijai Leonovai svara kategorijā 68 + kg.

Pieaugušo vidū spēcīgākie svarbumbu cēlāji: 1. vietas ieguvēji – Anastasija Želtkova svara kategorijā 63 kg, Viktorija Leonova svara kategorijā 68 + kg un Artis Strods svara kategorijā līdz 85 kg. 2. vietas ieguvēji – Kristīne Pankova svara kategorijā 68 kg, Mihails Žaļuks svara kategorijā 78 kg un Vadims Popovičs svara kategorijā līdz 85 kg. Bronzas medaļas ieguvējs šajā grupā – Genadijs Petrovs svara kategorijā 95 kg.

Stafetē mūsu jauniešu un junioru komandas izcīnīja zeltu, savukārt pieaugušie - 4. vietu.

Pēc Latvijas kausa pēdējā posma svarbumbu celšanā tika noskaidroti mūsu sportistu panākumi gada griezumā. Pēc rezultātiem visos Latvijas kausa posmos, Daugavpils Būvniecības tehnikuma/Daugavpils novada komandas pieaugušo, jauniešu un junioru grupas pārstāvji bija labākie Republikā, un par saviem sportiskajiem sasniegumiem apbalvoti ar diplomiem un kausiem.

Tāpat tika apbalvoti labākie Latvijas svarbumbu cēlāji savās svara kategorijās. Mūsu komandu vidū tie ir: Žans Lukjanskis, kas svara kategorijā 78 kg apbalvots ar kausu, kā arī Artis Strods svara kategorijā līdz 85 kg, Maksims Škabrovs svara kategorijā līdz 68 kg un Iļja Vaņkovs svara kategorijā 85 + kg.

Junioru komandas vidū labākie ir: Anastasija Želtkova svara kategorijā līdz 63 kg, Maksims Škabrovs svara kategorijā līdz 68 kg, Mihails Žaļuks svara kategorijā līdz 78 kg, Artis Strods svara kategorijā līdz 78 kg un Vadims Popovičs svara kategorijā 85 + kg.

Pieaugušo vidū individuālais kauss svara kategorijā 63 kg tika pasniegts sportistei Anastasijai Želtkovai.

Sezona svarbumbu cēlājiem vēl nav galā. Tuvākajos plānos ir dalība starptautiskajās sacensībās, kā arī Latvijas Čempionātā svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā. Ceram uz mūsu sportistu sasniegumiem!

Mūsu komandas svarbumbu cēlāji izsaka vislielāko paldies Daugavpils Būvniecības tehnikuma administrācijai un Daugavpils novada domes vadībai par sniegto finansiālo atbalstu.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas dziedātāju rezultāti konkursā "Skani, tēvu zeme!"