Svarbumbu cēlāji Sventē uzstādīja Latvijas rekordu

AKTUĀLI

20. jūnijā Sventē notika Latvijas atklātais čempionāts svarbumbu celšanā. Sacensību disciplīna – garais cikls. Daugavpils Būvniecības tehnikuma un Daugavpils novada izlases komanda kārtējo reizi parādīja sagatavotības augsto līmeni. Jaunieši, juniori un pieaugušie izcīnīja pirmo vietu komandu ieskaitē. Arī stafetēs mūsu sportisti ieguva pirmās un otrās vietas junioru un jauniešu grupā, savukārt sīvā cīņā ar daudz vecākiem svarcēlājiem ieguva otro un trešo vietu.

Jauniešu grupā sacentās Viktorija Leonova, Darja Besecka, Valērija Razasčenoka, Nikolajs Ivanovs un Deniss Sokolovs – visi sportisti ieguva godalgotas vietas.
Par junioru komandu cīnījās Anastasija Želtkova – 1. vieta, Arina Aleksejeva - 3.vieta, Maksims Škabrovs - 1. vieta, Žans Lukjanskis - 1. Vieta, Artis Strods - 1. Vieta, Jana Vilcāne - 2. vieta. Pieaugušo komandu pārstāvēja Anastasija Želtkova - 1. vieta, Maksims Škabrovs -1. vieta, Žans Lukjanskis - 2. vieta, Konstantīns Kozlovskis - 3. vieta, Artis Strods - 2. vieta.

Visas mūsu komandas meitenes – Ludmila Ivanova, Jana Vilcāne, Valērija Razasčenoka, Darja Besecka, Valērija Leonova un Anastasija Želtkova uzstājās ar divām svaru bumbām, izcīnot augstas godalgotas vietas.
Savukārt Daugavpils Būvniecības tehnikuma studente Anastasija Želtkova uzstājās ar divām 12 kg smagām svaru bumbām un izcīnīja 1. vietu junioru un sieviešu grupā, kā arī uzstādīja Latvijas rekordu, uzraujot svaru bumbu 69 reizes.

Neskatoties uz to, ka mūsu sportisti maz trenējās ārkārtējās situācijas dēļ, vienalga sacensībās uzrādīja augstus rezultātus.
Īpašu pateicību sportisti vēlas izteikt trenerim Ivanam Gaļašam par sagatavošanu sacensībām un atbalstu šajā smagajā sporta veidā!

 

Kā pareizi jālieto sadzīves atkritumu konteineri un atkritumu maisi