Spoku saiets Vabolē

Jaunatnei

27.oktobrī Līksnas kultūras namā norisinājās Vaboles jauniešu attīstības centra rīkotais Augšdaugavas novada jaunatnes sadraudzības vakars “Spoku saiets”

“Spoku saieta” mērķis bija mudināt jauniešus patstāvīgi darboties, izpausties radoši un sadarbojoties komandās izveidot nelielu filmas fragmentu. Attīstīt digitālas prasmes un tās pielietot filmas fragmenta veidošanā.

Jaunieši tika sadalīti jauktās komandās un izlozēja filmu žanru, pēc kura veidoja nelielu īsfilmu, izdomājot atbilstošu sižetu. Galvenā lokācija bija Līksnas Muižas parks, kur jaunieši filmēja īsfilmas. Filmēšanas laikā pa parka teritoriju klīda visdažādākie mošķi un spoku, kuri slēpās, biedēja un piedalījās jauniešu īsfilmās.

Tika uzfilmētas 4 īsfilmas:

  • “Raganas draudzības stāsts” (drāma)
  • “Helovīna vlogs” (komēdija)
  • “Rozā mīla” (romantika)
  • “Maģiskās brilles” (pasaka)

Pēc skatītāju balsojuma par vislabāko filmu tika atzīta “Rozā mīla” (romantika).

Paldies Kalkūnes jauniešu attīstības centram un Ilūkstes jauniešu attīstības centram, ka apmeklējāt sadraudzības vakaru “Spoku saiets”! Īpašu paldies izsakām Vaboles jauniešu attīstības centra jauniešiem par pasākuma organizēšanu un Līksnas pagasta pārvaldei par sadarbību!

Izstāde "Dzīve ir skaista" Višķu pagasta pārvaldē