Špoģu Mūzikas un mākslas skolas muzikantu panākumi muzicēšanas konkursā

Izglītība

2020. gada 22. februārī, Kokneses Mūzikas skolā notika II Starptautiskais akordeona mūzikas izpildītāju solistu un kolektīvās muzicēšanas konkurss.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja akordeona spēles audzēkņi – Anastasija Svirska, Loreta Zavadska, Amanda Aļeksejeva, Matīss Sarkanis (pedagoģe Svetlana Vasiļjeva). Jaunie akordeonisti piedalījās konkursā gan kā solisti, gan kolektīvās muzicēšanas kategorijā akordeonistu kvarteta sastāvā. Gatavojoties šim konkursam audzēkņi izdarīja ļoti lielu darbu un  kā rezultātā ir saņēmuši augstu novērtējumu no konkursa žūrijas.

Nominācijā "akordeonisti solisti" audzēkne Anastasija Svirska ieguva III vietu, audzēknis Matīss Sarkanis ieguva II vietu, bet nominācijā "kolektīvā muzicēšana" akordeonistu kvartets ieguva diplomu par I vietu.

Izsakām lielu pateicību skolas audzēkņiem par padarīto darbu, vecākiem par bērnu atbalstu un skolotājai Svetlanai Vasiļjevai par bērnu profesionālo sagatavošanu konkursam.

VIA “Bulta” lepojas par sasniegto