Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi uzstājās X Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkursā

AKTUĀLI

Sestdien, 18. janvārī, Špoģu Mūzikas un mākslas skolas četri audzēkņi devās uz Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolu, kur piedalījās X Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkursā. Dalībnieki sagatavoja divus priekšnesumus: obligāto latgaliešu tautasdziesmu un brīvas izvēles tautasdziesmu vai tautasdziesmas apdari. Konkursa dalībnieki tika iedalīti vecuma kategorijās. Katrai kategorijai konkursa organizatori izvēlējās obligāto latgaliešu tautasdziesmu, atbilstošu dalībnieku vecumam.

Kategorijā A2 piedalījās Špoģu Mūzikas un mākslas skolas 6. klases audzēknis Niks Gordijenko (ped. Agate Jermaļonoka), izpildot obligāto latgaliešu tautasdziesmu “Malni muni kumieleņi” un latgaliešu tautasdziesmu Sandras Mežores apdarē “Ozeiti munu.”

Kategorijā A3 piedalījās divas Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknes: Ksenija Jefimova (6. klase, ped. Diāna Kļavinska), izpildot obligāto latgaliešu tautasdziesmu “Ai, gaļdeņi” un latgaliešu tautasdziesmu Sandras Mežores apdarē “Nataki spūleite.” Šīs kategorijas otrā dalībniece Zane Proma (4. klase, ped. Diāna Kļavinska) izpildīja obligāto latgaliešu tautasdziesmu “Ai, gaļdeņi” un latviešu tautasdziesmu Jāzepa Vītola apdarē “Dzeltens manis kumeliņis.”

Kategorijā A6 piedalījās 8.klases audzēknis Mārtiņš Mednis (ped. Diāna Kļavinska), izpildot obligāto latgaliešu tautasdziesmu “Tymseņš guoja” un latviešu tautasdziesmu Jēkaba Mediņa apdarē “Tumša nakte, zaļa zāle.”

Apsveicam audzēkņus un pedagogus ar iegūtajiem rezultātiem!

Niks Gordijenko (ped. Agate Jermaļonoka) 1. vieta
Ksenija Jefimova (ped. Diāna Kļavinska) Atzinības raksts
Zane Proma (ped. Diāna Kļavinska) Atzinības raksts
Mārtiņš Mednis (ped. Diāna Kļavinska) Atzinības raksts

Audzēkņi pateicas pedagogiem Diānai Kļavinskai, Agatei Jermaļonokai un koncertmeistarei Jūlijai Kamenskai par ieguldīto darbu!

 

Vakance tūrisma organizatora amatam Daugavpils novadā