Darba devēji aicināti pieteikties skolēnu vasaras nodarbinātībai

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē apstiprināta Augšdaugavas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programma.

Vasaras nodarbinātībā tiks iesaistīti skolēni vecumā no 14 līdz 19 gadiem. Prioritāte ir skolēniem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Augšdaugavas novadā un kuri mācās Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestādēs.

Darba vietas skolēniem var piedāvāt uzņēmumi, kas darbojas Augšdaugavas novada teritorijā, kā arī pašvaldības iestādes.

Viens skolēns ar novada pašvaldības finansējumu drīkst būt nodarbināts pie darba devēja ne vairāk kā 4 stundas dienā un ne mazāk kā 2 nedēļas, ja skolēnam ir 14-15 gadi, un ne vairāk kā vienu mēnesi, ja skolēnam ir 16-19 gadi.   

Augšdaugavas novada pašvaldība nodrošinās dotāciju darba devējam skolēna darba algai 2022. gadā valstī noteiktās minimālās stundas likmes apmērā.

No 1. aprīļa darba devēji aicināti pieteikties skolēnu vasaras nodarbinātībai.

Nolikums un pieteikuma veidlapas

Naujenes Kultūras centrs aicina uz tikšanos ar meistariem